Fites d’aquest cap de setmana!!!!

Aquests cap de setmana el nostre club té dues fites importants. El diumenge 9 de juny 4 dels nostres jugadors es desplaçaran fins a Platja D’Aro per jugar l’últim circuit català de la temporada. Aquest jugadors són Jordi Camps, Joel Montoro, Tamara Ojeda i Teresa Barberà. Que a part de jugar acompanyaran alguns alumnes de l’IES Manuel Blancafort que també participen en el torneig.

Per altre banda, el mateix dia, en el nostre poble es farà la FIRA D’ENTITATS, que dies enrere no es va poder fer perquè va ploure. A la nostra caseta estaran els noses jugadors, Oriol Bellot, Pol Bellot, Joan Solà, Sergi Solvila, Martí Rodrigo i Pau Brunat, on molt de gust us informarant de tot el que fem en el club!!!

Molts sort a tots els nostres jugadors!!!!!!

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *